Довідкова інформація

Який об'єм водонагрівача вибрати?

vodonagrevatel_vanna.jpg

Купівля накопичувального або проточного водонагрівача — актуальне для багатьох завдання, адже встановлення такого обладнання дозволяє в рази заощадити на комунальних послугах і мати гарячу воду у своєму будинку.

Але оцінити всі переваги такого рішення можна буде тільки в тому випадку, якщо не тільки характеристики обладнання будуть підібрані правильно, а обсяг накопичувальної ємності. З останнім і розберемося в цій статті, адже розкид значень на ринку дуже великий.

узел водозабора

Основні критерії вибору

Щоб зрозуміти, на скільки літрів взяти водонагрівач накопичувальний, треба попередньо розуміти такі моменти:

● як часто ви плануєте користуватися водою з обладнання — постійно або як альтернативне джерело під час профілактики водопровідних мереж, аварійних ситуацій;

● скільки людей у ​​вашій родині;

● Ви частіше приймаєте тільки душ або ванну;

● скільки точок водозабору повинен обслуговувати водонагрівач - тільки кухня, кухня та ванна.

умывальник

Водонагрівач як основне та альтернативне джерело ГВП

Якщо планується купити водонагрівач води виключно на літній період та на час непередбачених аварійних відключень, то цілком достатньо вибрати обладнання на 30, максимум 50 літрів. Його цілком вистачить і для того, щоб посуд помити, і щоб швидко прийняти душ, і щоб вмитися всій родині вранці і ввечері.

А от якщо це буде постійне джерело гарячої води, то розумніше доглянути водонагрівач на 80-100 літрів. Тоді ні в кого із домочадців не виникне проблем. У цьому випадку тільки врахуйте той факт, що агрегат повинен десь розташуватися таким чином, щоб це були зручно і безпечно.

кухня с бойлером
вертикальный бойлер

Душова кабіна або ванна

Якщо у вас у санвузлі стоїть душова кабіна, то, щоб помитися 2 людям, вистачить об'єму 50-80 літрів. Якщо ж встановлена ​​ванна і ви частіше любите розслабитись, лежачи у воді, то треба купити водонагрівач трохи більшого об'єму – близько 100 л. Цього буде достатньо лише на 1 особу. У цьому випадку не доведеться чекати повторного нагрівання води, щоб її наповнити.

Бойлер для ванної кімнати та кухні

На кухні гарячу воду використовують досить часто. І щоб не вийшло так, що після приготування їжі та миття всього посуду на купання не залишилося води, треба максимально точно розрахувати, на скільки літрів вибрати водонагрівач. Тому на 3 крапки водозабору — кухня, раковина у ванній та душ, треба встановити обладнання об'ємом 100 л.

Є альтернатива: на кухні поставити проточний водонагрівач або накопичувальну модель на 20 літрів, а у ванній установити агрегат на 50-70 літрів. Тільки в цьому випадку треба подумати з приводу ергономіки кухні та санвузла, щоб 2 водогрії нікому не заважали.

потолочный бойлер

Кількість осіб

Щодо кількості людей, то треба враховувати, що кожен після встановлення водонагрівача повинен мати можливість вмитися вранці, прийняти душ, те саме вдень або ввечері. І щоразу має залишатися ще невеликий запас — близько 15%, які підуть на миття посуду чи рук.

Практичним шляхом було виведено такі цифри:

● витрата на 1 особу — близько 30 л;

● на сім'ю з 2 осіб рекомендують купувати бойлер на 50-70 л;

● сім'ї з 3 осіб варто придивитися до водонагрівача на 100-200 л (залежить, як часто користуються гарячою водою та для яких саме цілей).

Розібравшись із технічними моментами та критеріями вибору, саме час підібрати оптимальну модель. Для цього перегляньте каталог інтернет-магазину "Vodonagrivach.com". Тут ви знайдете накопичувальні водонагрівачі різного обсягу від перевірених виробників за доступною ціною.

каталог інтернет-магазину “vodonagrivach.com”.

https://vodonagrivach.com/

купити водонагрівач

https://vodonagrivach.com/